Ztraceni

22. srpna 2007 v 9:42 |  Seriály
oficiální stránky www.lost.cz

Ztraceni je zajímavý reálný seriál. Je o 48 lidech, kteří letěli se společností Oceanic ze Sydney do Los Angeles. Při letu ztratili kurs, letadlo se rozlomilo na dvě poloviny a spadlo na opuštěný ostrov. Přeživší se snaží přežít a zároveň se nejrychleji dostat z ostrova. Jenže se jim to vůbec nedaří......
Hlavní postavy:
Jack Shepard
Před havárií pracoval jako neurochirurg v nemocnici, ve které byl primářem jeho otec. Otce ale připravil o licenci, když upozornil na jeho pití. Oženil se se svojí pacientkou, ale rozvedli se. Z Austrálie se vracel s tělem svého mrtvého otce.
Kate Austenová
Je na útěku před zákonem. Je zodpovědná za smrt svého přítele z dětství Toma. Kromě toho má na triku přepadení banky, vražu svého otce, odpor při zatýkání a útěk. Letadlem cestovala proto, že byla jako vězeň převážena. Kvůli tomu se snažila vykopnout někoho z voru a dostat se na svobodu.
James "Sawyer" Ford
Jako malý se stal svědkem smrti svých rodičů-podvodník Sawyer okradl jeho matku, otec to nezvládl a zabil ji a sebe. Když James vyrostl stal se povodníkem a osvojil si jméno muže, který zničil jejich rodinu. V letadle je proto, že byl vyhoštěn.
Sayid Jarrah
Sayid Jarrah
Je z Iráku, studoval na univerzitě v Káhiře. Během války v Iráku sloužil repubilkánské gardě. Pomohl své lásce Nadje utéct z iráckého vězení. Po válce pracoval ve výzvědné divizi. Naposledy procoval pro CIA. V letadle se ocitl proto, že chtě v los Angeles hledat Nadju.
Charlie Pace
Je z Anglie a je hudebně talentovaný. S bratrem Liamem založili skupinu Drive Shaft, ta se ale po čase rozpadla a oba bratři byli závislí na drogách. Charlie se snažil hlavně získat peníze na heroin. V Austrálii se snažil přesvědčit Liama, aby znovu obnovili svoji kapelu. Ale v posledním díle třetí řady umře:(
Claire Littletonová
Pochází z Austrálie, před havárií dělala servírku.Se svým přítelem Thomasem otěhotněla, ale rozešli se.A tak se Claire rozhodla že dá dítě k adopci.V letadle se ocitla, protože měla zařízenou adopci v L.A. Na ostrově se jí narodil syn Aaron.
TEDA NEVIM JAK VY ALE JA TEDA ZTRACENI UPE MILUJU A JAKO NECU SE VYCHLOUBAT O:-) ALE UZ SEM VIDELA TRETI RADU..SICE S TITULKAMA ALE VIDELA A REKNU VAM SEM Z TOHO UPLNE VODVARENA :-D!!!!!!!!!!!!!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Pokud jsi tu byl/a klikni prosím

Klik

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama