8.nebe 2.kapitola

3. září 2007 v 14:57 |  Moje povídka..spíš román
Tak tady máte druhou kapitolu mé úžasné povídky :D
Neděle
Dnes mě budí mobil. Zvoní a zvoní a zvoní. Kdo to zas otravuje?! No je za pět minut jedenáct to se dá. Cože? Sakra! O půl jedenácté jsem měla sraz s Jenifer před obchodňákem. Sakra, můj tichý budík zase selhal. Do háje už to položila. Volám jí zpátky: "Jeny? Jeny? Jsi tam ještě? Počkej 10 minut! Za 10 minut jsem tam, fakt! Sorry! Fakt tam počkej doběhnu tam!!!!"
To není možný..Letím do koupelny jdu na záchod opláchnu si obličej učešu se letím do pokoje nahodím na sebe první co mi přijde pod ruku a běžím. Dole je máma a dohaduje se s Nellou jestli sní její králičí zeleninovou snídani nebo ne.. " Mami sakra proč jsi mě nevzbudila? Budíš mě každý den, když nechci a dneska to potřebuju a nikdo mě nevzbudí!!To není možný s váma, lidi!"
"Chtěla jsem aby ses pořádně vyspala dnes jsem tě objednala ke mně na focení!"
"To snad ne, já jdu s Jen nakupovat! Nevím kdy se vrátím! Ahoj, půjdu se fotit příští víkend! Tak zdar lidi!" Ještě jsem za sebou slyšela mámu jak brblá, že jsem nesnídala, ale už mi to bylo jedno a běžela jsem jako blázen. Doběhla jsem včas, protože Jenifer už chtěla jít.
"Kam jdeš? Říkala jsem, že přijdu!" funěla jsem.
"Jo říkalas za 10minut a stojím tu další čtvrt hodinu!"
"Promiň! Promiň! Promiň! Tak jdeme?"
"Tak dobře."
Prvně jsme šli na oblečení pro Jen, koupila si krásnou černou mikinu a nové džíny. Pak jsme šly na dárek pro mě. Vybrala jsem si lesk na rty a oční stíny. Pak jsme šly na oběd do KFC a pak jsem šla doprovodit Jenifer domů a pak šla od nich sama. Je to od ní asi 20minut cesty tak jsem si říkala, že se aspoň projdu, ale asi v půlce cesty jsem potkala jednoho kluka od nás ze školy Carla. Je mu 15 a chtěl chodit s Lily, ta ho ale odmítla s tím, že je to magor.. Ale měla pravdu byl to trochu pošuk, otravuje každou holku,ale žádná ho nikdy nechtěla. A už vůbec ne já a už vůbec ne teď.
"Ahoj Emminko pusinko!"
"Nevopruzuj Carle!"
"Ale no tak zlatíčko, neříkej, že bys mě nechtěla!!" řekl tichým hlasem a šáhl mi rukou pod tričko.
"Dej si vodchod ty úchyle a nech mě bejt!" řekla jsem co nejklidněj i když jsem se bála…moc jsem se bála, protože Carl už znásilnil dvě holky, ale bylo mu teprve 14 a nemohli ho zavřít. Ale už je mu 15 a už by mohli, takže jsem byla aspoň trochu klidnější.
"Ale no tak puso, tohle říkaj všechny, ale protože mě chcou. A ty mě taky chceš vdím to na tobě jak seš nažhavená! No tak zlato!! Zalezem si tady za keř nikdo nás neuvidí!"
"Ty hnusáku hnusném nech mě na pokoji a vodpal nebo budu ječet a zabásnou tě ty hajzle!" řekla jsem chladně a snažila jsem se mu vyškubnout a utéct, ale pevně mě chytil.
"Ale ale Emmuško ty se nějak cukáš!" Pevně mě chytl a zakryl mi pusu takže jsem nemohla křičet a kolem nikdo nešel. Zatáhl mě za keř, stáhl ze mě tričko a hnusně mě osahával, najednou jsem si vzpomněla, že mám v kapse pepřák. Na chvilku jsem se mu vyškubla a vytáhla ho a nastříkala mu do očí slušnou dávku. Tím jsem ho oddělala, vzala jsem tričko a zdrhala jsem ostošest…V bezpečné vzdálenosti jsem si tričko nasadila a rozbrečela se. Ten hajzl, hnusák, *****, ******, ********…klela jsem jak dlaždič a přitom brečela. Hodně lidí si mě prohlíželo, ale bylo mi to jedno. Přemýšlela jsem komu to řeknu… Mámě? Ale co s tím kdo udělá na policii je pozdě nemám svědka ani žádné důkazy. Asi to řeknu nejdřív Nelle a ta mi poradí… Nebo bych to mohla říct spíš Lily ta s tím má zkušenosti. Když jí bylo 15 chtěl ji znásilnit jeden opilec, ale jelikož chodila do kurzu sebeobrany pro bezbranné dívky věděla jak se má bránit. Rozhodla jsem se tedy, že to řeknu Lily až se vrátí.
Došla jsem před dům tam se pořádně otřela kapesníkem. Pak jsem vtrhla do domu a zamířila přímo do mého pokoje.
"Ale ale kam se tak řítíš Emmi?" už si mě všimla máma..
"Jsem unavená hodně jsme chodili chci si lehnout…už je tady Lily??
"Jo už je u sebe v pokoji." Super takže mířím přímo k Lily..Vrazila jsem do jejího pokoje jako vítr a ani jsem se nepodívala a vyvalila jsem ze sebe: "Je to hajzl! Hnusnej hajzl! Chtěl…" teprve teď jsem se podívala co se tam děje. Lily ležela na posteli s Mettem a byli skoro nazí(možná úplně,byli pod peřinou,ale o to jsem se nezajímala)
"Ehmmm…abych šel.." vyhrkl Matthew.
"Kdo je hajzl co to meleš Mi?" zeptala se Lily
"Hups já se fakt moc omlouvám..nevěděla jsem, že…že to.." byla jsem rudá až za ušima a vypálila jsem z pokoje k sobě a třískla jsem sebou na postel. Prý že je v NewYorku jako v sedmém nebi, prý dokonce občas jako v osmém. Máma to vždycky říká: "Ještě, že jsme se sem přestěhovali ještě než se Ashley narodila. Aspoň jeden můj andílek se narodil tady v tom sedmém, ba ne v osmém nebi!" Sice tu mám bezva kámošky, ale klidně bych se přestěhovala zpátky do Berlína kam se máma přestěhovala za tátou když se seznámili.
Najednou někdo zaťukal na dveře.
"Tady Lily můžu dál?"
"Jo, spíš musíš!" ještě pořád jsem byla celá bez sebe z toho jak mě chtěl ten hajzl znásilnit, jak jsem svou starší sestru přistihla nejspíš při tom…Jsem prostě nemožná.
"Co to bylo?" zeptala se trochu naštvaně Lily.
"Promiň, ale já jsem ti to potřebovala říct. Hned!"
"Ale co? Co jsi mi chtěla říct?" Znovu jsem se rozbrečela bylo to tak strašné když jsem si na to zase vzpomněla. Jak mě držel, osahával.
"On..on..chtěl mě.." vzlykala jsem.
"Kdo co chtěl? No tak Mi vymáčkni se, co se stalo tak strašného?"
"Ten hajzl. Úchylák. Carl! Chtěl mě znásilnit!"
"Ten šmejd! Ta špinavá krysa! Ten *****! Poď musíme to říct mámě! A znásilnil tě?"
"Ne, ale chtěl. Zatáhnul mě do keře, serval ze mě tričko a osahával mě. Už mi chtěl sundat i kalhoty, ale nastříkala jsem mu do očí pepřák."
"A nemáš teda žádné důkazy? Sakra! Už ho mohli konečně zavřít! Teď je to jenom na tobě jestli to řeknem mámě. Nebo mu dáme ještě šanci." Vzdychla jsem. "Stejně s tím nikdo nic neudělá takže si to prosím nech pro sebe. Díky Lily. Už můžeš jít, ještě si trochu pobrečím a ponadávám a bude to dobrý." usmála jsem se a Lily odešla.
Chvíli jsem teda ještě brečela a nadávala a pak jsem se šla učit do matiky, protože se zítra asi bude psát test. Ale jak jsem se učila všechno mi šlo do hlavy a hned zase z hlavy. Pořád jsem na to musela myslet. Tak jsem se na učení vykašlala a šla spát.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Miken Miken | Web | 3. září 2007 v 20:52 | Reagovat

Ahoj, máš u mě diplom

2 Anita Anita | E-mail | 4. září 2007 v 19:51 | Reagovat

je dobre

3 luci-agentka19 luci-agentka19 | Web | 4. září 2007 v 19:58 | Reagovat

No tak to je bomba Mandliš to je fakt super ja sem myslela ze ju znasilnijou uplne ale to bys ji prece nemohla udelat ze...:-D

4 Mandlishka Mandlishka | 5. září 2007 v 15:22 | Reagovat

to vis ze ne...!:) uz se pracuje na treti kapitolce

5 Julka Julka | Web | 6. září 2007 v 16:57 | Reagovat

je u mě bleskovka, tak se mrčni!!!

6 Lea Lea | Web | 8. září 2007 v 15:36 | Reagovat

Si ve 2.kole SONB tak si sháněj hlásky

7 Tesinka Tesinka | Web | 8. září 2007 v 20:32 | Reagovat

Ahoj, máš u mě cenku za bleskovku, aa omlouvam se ze je to pouze nadpisek, mam toho ted moc, doufam ze se ti bude aspon libit..

8 luci-agentka19 luci-agentka19 | Web | 12. září 2007 v 16:54 | Reagovat

A kde tvoja hm :-! :-D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama